Naše služy

MASANTA s.r.o. je také akreditovaným registrátorem domén nejvyšší úrovně s koncovkou .CZ. Společnost se současně aktivně zabývá internetovým marketingem a je jedním z největších prodejců českých internetových domén.

Spravujeme portfolio čítající řádově tisíce zajímavých .cz a .sk domén. Máte-li zajímavou generickou produktovou doménu na prodej, nebo naopak takovou poptáváte, neváhejte nás kontaktovat.

V internetovém podnikání se úspěšně pohybujeme už více než jedno desetiletí, proto dokonale známe specifika českého internetu. Díky rozsáhlému know-how i finančnímu kapitálu jsme připraveni podpořit zajímavé internetové projekty.

Kvalitní seriózní nabídkou a prozákaznicky orientovaným přístupem často uspějeme i tam, kde konkurenční společnosti již nemají řešení. Jsme si plně vědomi skutečnosti, že z individuálního přístupu těží všichni zúčastnění. Naše služby často nekončí prodejem a převodem doménových práv. Tým našich odborných konzultantů zodpovídá veškeré dotazy, které se týkají doménové problematiky. Požádejte o konzultaci naše obchodníky nebo nám napište.